A101 14 eylül indirimli ürünlerinde DİMES markalı fırsatlar yer alıyor. A101 Dimes ile indirimli ve lezzetli olmaya devam ediyor. Bu görsel incelemesinde Dimes ürünlerine değineceğiz. Aldın Aldın ürünlerinin en leziz içecek sayfasında bakalım neler var, neler… Dimes %100 karışık meyve suyu 1lt ürünü ile başlayan sayfada Dimes Xpress C %100 karışık meyve suyu 1lt ürünü de var. Dimes 7/24 tahıllı karışık meyveli içecek 1lt ürünü de yer alırken ayrıca Dimes küçük prens karışık meyveli içecek 1 lt ürünü de sizlerle. Dimes küçük prens karışık meyveli içecek ürününün 200 ml olanı da sizlerle. Dimes Heroes %100 karışık meyve suyu 200ml ürünü de bu sayfada sunulmuş. A101 market Dimes 7/4 tahıllı karışık meyveli içecek 6x200ml ile devam ederken son olarak Dimes Go Meyve nektarı çeşitleri 330ml ürünü ile hayata başka bakıyor… A101 Dimes ile hem uygun fiyat hem lezzet sunmuş oluyor ancak bu indirimler 14 eylül itibari ile geliyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Eylül 2017 tarihinde, A101 14 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...