A101 aktüel ürünleri hafta sonu indirimlerinde 9 eylül 2017 ile 15 eylül tarihleri arasında sunacağı ürünleri yayınladı. A101 indirimlerinde bu hafta ikincisi %50 fırsatları gözler önüne serilmiş. Baştacı dana kangal sucuk 250gr ürünü ile başlayan indirim dünyasında Peynes Lor peyniri 50gr ile devam edilmiş. Ayrıca Dardanel dondurulmuş balık kroket 240gr ürünü de unutulmamış. Golda tam buğday unu 2 kg ürünü ile de devam eden a101 9 eylül hafta sonu indirimlerinde Eti baharatlı pizza kraker de sizlerle. Devamında ise Mistral 100’lü peçete ile son olarak Yumoş ekstra çamaşır yumuşatıcı çeşitleri 960 gr ürünü de çeşitli seçenekleri ile sunulmuş. A101 hafta sonu 9 eylül indirimlerini incelemeye devam edelim. Bu haftanın A101 indirimlerine ve fırsatlarına yakından bakmaya devam edelim. Çünkü gerçekten A101 9 eylül tarihinde süper fırsatlar yer alıyor. Bakalım ve görelim. Bu haftanın 9 eylül tarihli ve 15 eylül son tarihli ürün kataloglarında yer alan ürünleri inceleyelim ve biz de alışveriş listelerimizi hazırlayalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Eylül 2017 tarihinde, A101 14 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...