A101 aktüel ile dev indirimler kataloğuna hazır olun. A101 14 Kasım tarihinde yeni indirimlere imza atıyor. Bu haftanın dev kampanyaları Aktüel Ürünler sayfasında sizlerle buluşmaya hazır. İlk kampanyalı ürün Samsung 43RU7090 43" Ultra HD 4K Smart Tv 2.999 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu ürün sayesinde evinizde bir sinema keyfi yaşayacaksınız. Dev ekranı ve kalitesi ile A101 takipçilerini büyüleyen bu TV ürününü kaçırmamak için 14 Kasım tarihini beklemekte fayda var. Arıca bu hafta Samsung Galaxy A20 Cep Telefonu 1.499 TL fiyatı ile geliyor. Muhteşem kaliteli bu ürün telefon ihtiyacı olanları cezbediyor. Bakın bu haftanın kataloğunda başka hangi ürünler yerini aldı? Aldın Aldın kataloğunun hakkını veren Canon E404/E414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı 179 TL olarak satışa a101 aktüel ile çıkarılıyor. Raflardan size göz kırpan bu ürün oldukça fonksiyonlu... 14 Kasım 2019 Perşembe A101 aktüel ürünlerini incelemeye tüm hızımızla devam ediyoruz. Diğer basılı görseller ile incelemelere tekrar başlayalım...

ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2019 tarihinde, A101 14 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...