A101 aktüel kampanyalı fırsatlarında 14 nisan indirimleri devam ediyor. Bu sayfada Saray markalı ürünler sizlerle oluyor ve bizlere de bu ürünleri incelemek düşüyor. 1 tanesi hariç tamamı 1,00 TL’den sunulacak olan bu ürünler hem fiyat hem de kalite anlamında oldukça doyurucu olabilir. Tamamı Saray markalı olmak üzere şu ürünler bu haftanın 1,00 TL fiyatlarına sahip A101 indirimleri arasında yerini alacak. Cralips kraker çeşitleri 140gr taco acılı veya nacho peynirli seçenekleri ile, Bistella bisküvi çeşitleri 150gr kakao kremalı veya kakao kremalı mozaik olarak sizlerle. Saray Dolce çikolata soslu kek 3,40gr, Prens vanilya aromalı kremalı sandviç bisküvi 4,50gr sade ve kakaolu çeşitleri ile, Prens kakaolu fındıklı kremalı sandviç 180gr da sizlerle. Çikilopcuk kakao kaplamalı marshmallow’lu sandviç bisküvi 160gr da bu sayfada. Son olarak 1,00 TL fiyatlı olarak Saray Çikilop kakao kaplamalı marshmellow’lu sandviç bisküvi 120 gr da sizlerle. Son ürün ise 0,50 TL fiyatına sahip kakao kaplamalı kek çeşitleri 50gr Saray sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Nisan 2016 tarihinde, A101 14 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...