A101 14 Şubat katalogları sizler için geliyor. A101 aktüel dev indirimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu haftanın harika ürünleri ve muhteşem fırsatları sizlerle olacak. Haftanın ilk kampanyalı ürünü… 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap 165,00 TL olarak satışa sunuluyor. Evlerde çok tercih edilen bu ürünü 14 Şubat Perşembe günü A101 aktüel de indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca kataloglara göz gezdirdiğimizde çok pratik ürünlerin yer aldığını görüyoruz. Telefon Priz Tutucu 1,50 TL olarak satışa sunuluyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonlara olan düşkünlüğümüz de artıyor. Bu yüzden bu teknolojik aletler çok işinize yarayacak ve ürünlerinizi zarardan koruyacak. Penguen Klozet Fırçası 7,95 TL ve Pedallı Çöp Kovası 7,95 TL olarak raflarda yerini aldı. Bu iki ürünü takım olarak da alabilirsiniz. Aynı renklere sahip olan ürünleri kataloglarda görebilirsiniz. 3 farklı renk seçeneği de mevcut olan bu ürünü incelemeniz için sayfamıza katalogları yükledik. Mutfakta işinizi çok kolaylaştıracak olan ürünlerde bu hafta kapınıza kadar geliyor. Plastik Süzgeç 4,50 TL, Süngerlik 5,95 TL ve 4 Katlı Metal Raf 24,95 TL olarak kampanyalı ürünler arsında… Bu ürünleri gördüğünüzde işinizi kolaylaştıracağını anlayacaksınız. Hız kesmeden kampanyalı ürün incelemesine devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Şubat 2019 tarihinde, A101 14 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...