A101 14 Şubat tarihli katalogları geliyor. A101 aktüel haftanıza renk katacak ve sizleri neşelendirecek. Bu hafta çok beklediğiniz ürünleri kataloglarda göreceksiniz. Hem de çok uygun bir fiyata listelenmiş olacak. Hep beraber ürün incelememize başlayalım… Lezita Dondurulmuş Çıtır Kaplamalı Piliç Burger 10,45 TL olarak satışa sunuluyor. Bu harika ürün bu fiyata kaçmaz. Sıradaki ürün ise kahve severler için sevindirici bir haber niteliğinde Abalı Ayçiçek Yağı 12,45 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini aldı. Çok güzel ürünlerde indirim uygulayan A101 market, gönüllerde yerini korumaya devam ediyor. Fiskokrem Sütlü Fındık Kreması 12,95 TL ve Erpiliç Piliç Kokteyl Sosis 9,45 TL olarak sizlere sunulan diğer bir ürün. Kilosunu merak edenler, sürekli tartılmak isteyenler için de A101 de bir ürün var Namet Dana Dilimli Macar Salam 6,25 TL olarak satışa sunuluyor. Daha birçok ürünü A101 de görebileceksiniz. Bu haftanın ürünleri gerçek anlamda çok kaliteli ve çok ucuz. Herkesin ihtiyaç duyabileceği, arayıp bulamayacağı ürünler bu markette sizleri bekliyor. Detaylı incelemelerimiz devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Şubat 2019 tarihinde, A101 14 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...