A101 aktüel ürünler kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. A101 9 Şubat katalogları kapınıza kadar geldi. Tek yapmanız gereken A101 Aktüel adresimize girip görselleri büyüterek incelemek. Harika ürünlerin yer aldığı katalogda çok büyük avantajlar sizleri bekliyor. Detaylı incelemelerimize başlıyoruz. Bu katalogda genel olarak gıda ürünlerine yer veren A101 market, tamamen sizin bütçenizi düşünüyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da sizleri memnun edecek olan markette çok büyük gıda indirimi yapılmış. Ayrıca bu hafta sonu da sizleri 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde sürpriz ürünler bekliyor. Çerezya Yer Fıstığı ürününde 2 AL kampanyası sizleri bekliyor. Genel olarak çok pahalı olan ürünler A101 de çok ucuz fiyata satılıyor. Aynı kalitedeki ürünlere daha uygun bir fiyata sahip olmak için bu markete uğramayı ihmal etmeyin. Bu katalogda göreceğiniz diğer bir ürün ise Palette Saç Boyası Çeşitleri olacak. Bu üründe de 2 AL kampanyası başlatılmış. Sizleri çok memnun eden ürünleri sayfamıza yorum olarak gönderebilirsiniz. Mutlu hafta sonları dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Şubat 2019 tarihinde, A101 14 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...