A101 16 Temmuz aktüel ürünler kataloğu hafta sonu fırsatlarında Hafta Sonu Kaçığız fırsatları sizlerle oluyor. Muhteşem indirimler ve harika fırsatların bulunduğu bu haftanın indirimlerinde Tamek markalı ürünler vitrin ürünü olarak görülebilir. Süper fiyata sahip Tamek ürünleri kaçmaz indirimli fiyatları ile A101’de sizlerle. A101 16 Temmuz aktüel ürünler hafta sonu kaçığız indirimlerinde A101 aktüel fırsatları bakalım hangi ürünler ile sizlerle oluyor. Şimdi detaylar… Tamek reçel çeşitleri 370gr ürünleri 4,75 TL adet fiyata sahip olarak ve ayva, portakal, incir, gül, vişne, çilek seçenekleri ile A101’de. Tamek diabetik reçel çeşitleri 200gr ise 4,45 TL adet fiyata sahip olarak sizlerle ve bu ürünlerde ise çilek, vişne, ahududu çeşitleri mevcut. Son olarak Tamek hahvaltılık sos çeşitleri 300gr ürünü de adet fiyatı 5,45 TL’den acılı ve normal seçeneklere sahip olarak sizlerle. Karlıdağ papatya tereyağ 450gr ise 10,50 TL adet fiyatı ile A101 16 temmuz katalogları arasında sizlerle. Kocaman Balıkçılık dondurulmuş oane halka kalamar 300gr ürünü ise 9,95 TL olarak sizlerle hafta sonu indirimleri kapsamında buluşuyor. Pino kavrulmuş alaca ayçekirdeği 80gr ise 1,00 TL fiyatı ile sunulurken son olarak Nescafe Klasik kahve 200gr eko maket ve cam bardak hediyeli olarak 12,95 TL’den A101 16 temmuz hafta sonu kaçığız indirimleri kapsamında sizlerle. Daha fazla ürün için devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Temmuz 2016 tarihinde, A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...