A101 aktüel ile oyuncak şenliği başlıyor. Bu hafta A101 marketlerinde göreceğiniz ouncak çeşitleri çocuklarınızı çok mutlu edecek. 15 Ağustos tarihinde yani perşembe günü indirime girecek olan bu ürünleri şimdi sizlerle beraber inceleyeceğiz. İlk kampanyalı oyuncak çeşidi Lolla's Doktor Oluyor 49,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. bir başka ürün Lolla's İş Başında 49,95 TL, Lolla's Alışverişte 49,95 TL, Lolla's Petite Yeni Tarzım 14,95 TL ve Lisanslı Metal Çekbırak Araba 19,95 TL olarak satışa sunuluyor. Sürpriz indirimler yapmayı seven bu markette kampanyalar 15 Ağustos perşembe günü geçerli olacak. A101 markette bakın daha neler var... Delüks Aksiyon Figürleri 24,95 TL, LED Işıklı Dijital Kol Saati 24,95 TL ve Şık Barbie Bebekler 24,95 TL olarak görücüye çıkıyor. Ayrıca Floby Bebek Oyun Minderi 49,95 TL, Badminton Seti 14,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında... Çok özel bir fırsatı yakalamak sizin elinizde... Hobi Raket Seti 11,95 TL ve Sıcak Soğuk Kompres Dizlik 15,95 TL olarak A101 aktüel 15 Ağustos kataloglarında sizleri bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2019 tarihinde, A101 15 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...