A101 12 aralık – 18 aralık aktüel ürün kataloglarında bu hafta boyu indirimleri yayınlandı. A101 12 aralık pazartesi başlayacak olan indirimlerde “İkincisi %50 İndirimli” ürünler sizlerle olacak. A101 bu hafta fırsatlarında yer alan ve herkes tarafından merakla beklenen ürünlerde yok yok. Tarabya yöresel peynir çeşitleri 250gr ürünü ikincisi %50 indirimli olarak sadece 5,75 TL. Bir diğer üründe Tarabya yöresel peynir çeşitleri 250gr ürünü sizlerle olacak. Bu ürünler de 5,75 TL. Çeşitleri arasında isli peynir, abaza peyniri çörek otlu, abaza peyniri kekikli biberli, çerkez peyniri ve sepet peyniri sizlerle. Yörsan yarım yağlı beyaz peynir 1kg de 13,95 TL’den sizlerle. Bal-ye petekli bal 400gr ürünü de 1095 TL’den sizlerle. Bu üründe de ikincisi %50 indirim kampanyası var. Bir diğer ürübde Bolmix reçel çeşitleri 1800g ürünü 11,95 TL’den burada. Devamında ise Vanish Kosla sıvı leke çıkartıcı 750ml 6,95 TL. Ritm bambulu oda kokusu 50ml ürünü de 5,95 TL’den sizlerle. A101 hafta boyu indirimlerinde yer alan ve önemli indirimlerin bulunduğu hafta boyu fırsatlarda ayrıca çeşitli şarküteri ürünleri de sizlerle olacak. Bu haftanın aktüel ürün kataloglarının tümü ve daha fazlası için bir başka sayfaya da bakabilir yeni A101 indirimlerini görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2016 tarihinde, A101 15 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...