A101 15 Aralık aktüel ürün kataloglarında muhteşem fırsat ürünleri sunulmaya devam ediyor. Biz de büyük bir heyecan ile bu ürünleri inceliyoruz. Busayfada yine çok sevilen ürünler satılacak. 4 kapaklı bölmeli mutfak dolabı 161x56x32cm ürünü sadece 99,90 TL olarak bu hafta A101 markette yerini alacak. Ürün için104 TL üzerinden taksit seçeneği de var. Bir diğer ürün ise canlı çiçek çeşitleri olan Begonia ve Kalanchoe ve fiyatı ise adet olarak 6,95 TL. Bir diğer üründe figürlü tekli raf 14,95 TL olarak sizlerle olacak. Mutfak ürünlerinde ise şöyle indirimler devam ediyor. CEM Nero 3'lü tava seti (26cm-18cm-22cm) 22,50 TL fiyatı ile hem kalitesi hem fiyatı ile sizlerle. Verda emaye kızartma tenceresi 15,95 TL olarak satılacak olan A101 fırsatlarından biri olurken yağ sıçratmaz 4,95 TL'den sizlerle olacka. Peçetelik/Nihale 2,00 TL adet fiyatı ile sizlerle olurken desenli mutfak gereçleri 6,95 TL'den sizlerle. Bu ürün için bir detay ise şöyle: ürün ebatları 4,5lt - 4 lt - 6 lt ve kapağı hariç bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve derin dondurucuda kullanılabilir. Katalog devamında ise süzgeç 17cm 3,95 TL'den son olarak ise metal raf 47cm 9,95 TL'den sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Aralık 2016 tarihinde, A101 15 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...