A101 aktüel 15 eylül Perşembe fırsatlarında bu hafta pek çok önemli ürün sizlerle. 109,00 TL’den satılacak olan ve Formy katlanabilir yaylı yatak adıyla gelecek olan bu ürün ayrıca taksit seçeneğine de sahip. Çelik yaya sahip üründe, 90x190cm açık ölçüsü ve 92x67x42 kapalı ölçüsü de sizlerle. Yatak olmas özelliğine sahip bu ürün fiyatı ve ergonomik kullanımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sayfada ayrıca pek çok ev tekstili ürün ve çeşitli ayakkabılar da sizlerle olacak. Saten yastık kılıfı 2’li ürünğ 5,95 TL’den a101 15 eylül fırsatları arasına karışıyor. Çift kişilik fitted set 16,95 tl’den ve 19,95 TL’den ise bebek nevresim takımı sizlerle. 3,95 TL fiyata sahip yastık alezi de bu sayfada kaçmaz.Çift kişilik yatak koruyucu 14,95 TL fiyata sahip olacak olan aktüel ürünken çok amaçlı ortopedik yastık da 9,95 TL’den sizlerle oluyor. Kaymaz pamuklu çekyat örtüsü 14,95 TL’den alıcısına sunulacak olan aktüel ürün olarak karşımızdayken baskılı pike peçete 2’li 3,95 TL’den sizlerle. Bayan keten ayakkabı 12,50 TL’den sizlerle olurken çok sevilen bay ve bayan spor ayakkabıları 21,95 TL’den A101 marketlerde oluyor. 15 Eylül aktüel ürünlerini aktardık. Devam edelim ve indirimleri aktaralım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Eylül 2016 tarihinde, A101 15 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...