A101 15 eylül 2016 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta pek çok önemli ürün sizlerle. A101 aktüel ürünlerinde yeni sayfada yer alan Lure markalı ve Parex markalı fırsat ürünleri çok konuşulacak. Perşembe fırsatlarında Bayram’ın 4. Günü sizlerle olacak olan A101 fırsatları için detaylar ile incelememize devam edelim. Lure ısıtıcılı roll-on sir ağda seti 19,95 TL’den A101 marketlerde sizlerle. Lure roll-on sir ağda çeşitleri 100ml adet fiyatı 2,95 TL’den sizlerle. 5,95 TL’den size gelen Lure ağda bezi 25metre ürünü ise burada. Lure ağda sonrası temizleme ve masaj yağı 150ml 4,95 TL’den ve son olarak ise Lure tüy dökücü krem çeşitleri 100ml 5,95 TL’de A101 markette. Parex fırsatlarında ise şu ürünler indirime giriyor. Detaylar ile devam edelim. Parex Rainbow çok amaçlı temizlik kovası, Parex trend paspas pratik mikrofiber paspas adet fiyat 9,95 TL’den A101 15 eylül kataloglarında sizlerle. Parex 2’li paspas, Parex Lifestyle temizlik bezi 8’li, Parex mikrofiber temizlik bezi 5li, Parex cam bezi 2li, Parex çizmez bulaşık süngeri 4’lü ürünleri de bu sayfada sizlerle. Parex bulaşık süngerlerinin yanı sıra saplı bulaşık ovma teli de bu hafta A101 marketlerde sizlerle. Daha fazla aktüel ürün için yeni sayfaya göz atmanızı tavsiye ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Eylül 2016 tarihinde, A101 15 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...