A101 15 Haziran 2017 aktüel ürünler kataloğu Babalar Günü teması ile geliyor. Bu hafta A101'den edinilen bilgilere göre harika ürünler 15 Haziran itibari ile A101 marketlerde oluyor. Görsellerden ve detaylı incelemelerden yola çıkarak hazırladığımız ve özellikle sosyal medyada şimdiden çok konuşulmayı başaran A101 ürünlerinde bakalım neler var görelim. A101 15 Haziran fırsatlarında bu hafta babalar günü konsepti ile Hi-Level 48'' Uydu Alıcılı FULL HD LED TV sizlerle. Bu ürün harika bir fiyat ile geliyor ve üstelik ürün tam 48'' ekrana sahip... Yaklaşık 122cm ekran boyutu var demek oluyor bu. Diğer bir üründe Altus AL-1090 tezgah seviyesi buzdolabı ve ayrıca Samsung Galaxy J320 cep telefonu ürünleri de 15 haziran itibari ile satılıyor olacak. A101 market aktüel detaylarında ayrıca Plenty oto bakım seti ve Plenty pasta cila ürünleri de indirimli olarak geliyor. Bitmedi, A101 15 Haziran itibari ile indirime doymak bilmiyor. GoSmart şarj kablosu, GoSmart USB çoklayıcı 4 port ve GoSmart kulak içi kulaklık ürünleri de markette yerini 15 Haziran itibari ile alacağı söyleniyor. Tabiki A101 aktüel ürün detaylarını buradan incelediğiniz gibi a101.com.tr'den de incelemenizi önererek yeni bir sayfa incelemesi ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...