A101 15 Haziran 2017 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve bu hafta fırsatlarında bulunan yeni indirimlerde harika fırsatlar var. Babalar Günü 18 Haziran özel gününden önce 15 HAZİRAN’DAN İTİBAREN harika ürünler indirime giriyor. Hediye edebileceğiniz güzel ürünlerin neler olduğuna bakalım. Canlı çiçek salon bitkileri ile başlayan sayfada canlı çiçek orkide ürünü de yer alıyor. Ayrıca yuvarlak saksı da sizlerle. Bay kemer ürünü, bay suni deri el çantası ürünü de bu haftanın ürünleri olarak geliyor. Philips saç kesme makinesi de sunan market ayrıca Aprilla bay bakım seti de sunuyor. Bu hafta plaj sandalyesi ürünü de gelecekken Dijitsu ayaklı vantilatör VN06 A ürünü de A101 marketlerde yerini alıyor. 5 Raflı kitaplık ile de sizlerle olacak olan A101 market 15 Haziran itibari ile bu ürünleri satmayı planladığını çeşitli yerlerde duyuruyor. İncelememizin sonunda şunu söyleyelim ki; oldukça kaliteli indirimler A101 market ile 15 Haziran itibari ile geliyor. 81 ilde ilk ve tek olan bu market bildiğiniz gibi istihdam olanağı sunmakta da oldukça iyi işler başarmış. Gerek çalışanları, gerek olanakları ve gerekse yaratmış olduğu istihdam fırsatları ile taktiri hak ederken bir de fırsatlar sunup Perşembe günlerimizi fırsat gününe çeviriyor ya, gerçekten gönüllerde taht kurmasını iyi biliyor.. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...