A101 15 Haziran 2017 perşembe itibari ile sunulması planlanan Aldın Aldın indirimlerini yayınladı. Peki neler bu haftanın indirimleri? Merak edenler burada... A101 market yeni hafta indirimlerinde deniz ve plaj ürünleri sunmuş. 15 Haziran itibari ile satacağını duyurmuş. Peki incelemeler... İncelemeler ile devam edelim. İlk olarak deniz ve plaj ürünleri sayfasını detaylarına bakalım. Havuz ürünü ile başlayan indirim denizi deniz botu, şişme yelek, tenteli çocuk botu, çocuk botu ürünleri bu sayfa ile gelmiş. Deniz yatağı, hacıyatmaz, el pompası, yüzme seti, yüzme simidi, deniz topu, deniz kolluğu ve pek çok dalma ve yüzme ürünü sunan A101 plaj ürünlerini de esgeçmemiş. Lisanslı taraftar plaj havlusu, plaj havlusu, bay kumaş şapka, peştemaller, plaj çantaları A101 15 Haziran ile geliyor. Yaz aylarının artık kendini iyiden iyiye hissettirmesi ile gelen bu ürünler yine biz ve siz A101 müşterilerinin cebini rahatlatacak ve tatillerimizde bizleri pahalı ürünlere sevk etmeyecek cinsten... A101 15 Haziran ile sunacağı ürünlerin neler olduğunu tek tek görsleinde sunan marketin bu sayfa incelemesini de kendimizce yaptık. Daha fazla detayı ilerleyen günlerde görebilmek ümidi ile bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...