A101 15 Kasım Perşembe günü harika indirimlerle geliyor. A101 aktüel, bu haftanın harika ürünlerini sizlere sunuyor. Bizler de bu ürünleri detaylıca incelemeye devam ediyoruz. Siz değerli takipçilerimiz ile ürünleri paylaşmayı heyecanla bekliyoruz. Bu haftanıza renk katacak olan ürünlere hep beraber bakalım… A101 market, mutfak severleri bu hafta da unutmamış. PORLAND Tekli Porselen ürünler 4,95 TL olarak harika bir fırsatla sizlerle buluşmayı bekliyor. Diğer mutfak ürünleri ise Bitki Çayı Demleme Aparatı 14,50 TL, figürlü Krep Tavası 5,95 TL ve Lisanslı Pipetli Bardak 4,95 TL olarak raflarda… Çerezlik 1,00 TL, Trend Saklama Kabı 3’lü 6,95 TL ve No-frost Saklama Kabı 3,95 TL olarak satışta yerini alıyor. Seramik Çerezlik 2,50 TL, Oval Kaydırmaz Tepsi 5,95 TL olarak hayatınızı kolaylaştıracak. Mini Süzgeç 1,00 TL ve kışın ihtiyaç duyulan ürünü Narenciye Sıkacağı 2,95 TL ile takipçilerini a101 marketlerde bekliyor. Son olarak çok sevilen Çekmeceli Kesme Tahtası 24,95 TL’den sizleri bekliyor. Bu muhteşem ürünleri harika fırsatlarla sizlere sunan A101 yine sizlerin cebinizi düşünüyor. Bu harika fiyatları kaçırmamanızı öneririz. Devam eden kampanyalı ürünleri incelemeye devam ediyoruz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Kasım 2018 tarihinde, A101 15 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...