A101 aktüel ürünlerinde 15 Mart 2018 tarihi Perşembe günü itibari ile gıda ürünlerinde muhteşem indirimler sizleri bekliyor. İlk olarak sayfada Alphindi dondurulmuş bütün hindi sizlerle. Ayrıca Erpiliç piliç nugget 800g de bu hafta geliyor. A101 markette Feast dondurulmuş orta boy pizza+tavuk nugget 6 adet+elma dilim patates 685gde sunulmuş. 15 Mart itibarıyla Birşah yarım yağlı homojenize yoğurt 2kg da sizlerle oluyor. Yelken Ezine tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri 600g ürününü de es geçmeyen market spot ürünlerinde Aytaç fıstıklı hindi salam 70g de sunmuş. A101 Aldın Aldın fırsatlarında Torku Banada bitter kakaolu fındık kreması 370g da sunuyor. Çerezya kavrulmuş kavrulmuş fındık 400g de sizlerle olurken bir diğer indirimde Çoşkun gün hamuru erişte 450g bulunuyor. Son ürünlere doğru ise Çoşkun ev kuskusu 450g, Güneybağ turşu salatası 350g ve Galie karışık turşu 5kg sizlerle. Daha ne olsun ki… A101 indirim denilince akla gelen market olmayı nasıl başarıyor adeta her hafta ortaya koyuyor… Ülkemizin market sayısı ile en büyüğü olan A101’e teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...