A101 10 Şubat hafta sonu aktüel katalogları yayınlandı. Aktüel Ürünler A101 hafta sonu indirimleri olarak da bilinen ve aslında Haftanın Yıldızları olarak isimlendirilen fırsatlara yakından bakalım. İlk olarak bu sayfada Bingo konsantre toz deterjan 6kg ürünü %20 indirimli fiyatı ile sizlerle oluyor. Bir diğer üründe Cif Tüm Yüzeyler jel temizleyici 750ml ürünü %23 indirimli olarak sunuluyor. Ayrıca Neutrogena hızlı emilen bakım kremi 200ml ürünü de %21 indirimli olarak geliyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde Familia peçete 100’lü ürünü %20 indirimli ve Beşüzzi Fıstık Bahçesi Antep fıstıklı pasta 600g ise %16 indirimli fiyatı ile raflarda yerini alıyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan indirimli fırsatlarda Arı Sütlü vitaminli pirinç unu 200g %29 indirimi ile dikkatleri üzerine topluyor. A101 hafta sonu indirimlerinde ayrıca Torku Günlük süt 1lt %14 indirimli olarak geliyor. Sevilen ürün Yörsan ev tipi yoğurt 5kg ise %18 indirimli fiyatı ile marketlerde yerini almış durumda… A101 fırsatlarında Eti Burçak sütlü çikolatalı bisküvi 114g %17 indirimli olarak geliyor. Son ürünlerde Silk&Blue bayan modal atlet %21 indirimli olarak gelirken Patates kg özel fiyatlı olarak ki 1,15 TL bu fiyat… 10-11 Şubat tarihlerinde sizlerle oluyor. Daha fazlası için takibe devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...