A101 Aktüel ürün katalogları hafta sonu indirimlerinde bu hafta 10 Şubat ile 16 Şubat arasında geçerli olacak olan EFSANE sunuldu. Tek sayfada tek ürün ve indirimli fiyatı bulunan konsptte 3,45 TL yerine 1,45 TL’ye satın alınabilecek herkese lazım bir ürün sizlerle. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere ( Kampanya 10 şubat – 16 şubat tarihleri arasında geçerlidir, kampanyaya dahil olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına 2 adetle sınırlıdır) gelecek olan Colgate Ekstra Clean diş fırçası ürünü 3,45 TL yerine 1,45 TL’den geliyor. İndirim oranı olarak muhteşem bir orana denk gelen ve rakamsal olarak iki lira indirime giren ürün kaçmaz. Efsane indirimde ülkemizin dört bir yanını ürünleri ile donatan A101 marketin bu fırsatlarını takip etmek yararlı olacaktır. A101 aktüel 10 Şubat ile 16 Şubat tarihlerinde sunacağı bu ürünleri siz de kaçırmak istemiyorsanız siz de 10 Şubat günü markete gidip ürünü almalısınız. Çünkü her geçen gün stoklar eriyor ve belirtilen tarihe varmadan stoklar bitmiş olabiliyor. Bu yüzden acele etmekte büyük fayda var. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...