A101 hafta sonunda %15 indirim sunuyor. A101 11 ağustos aktüel ürünleri tam anlamı ile harika… Bu hafta kampanyalarında yer alan detaylara baktığımızda görüyoruz ki ilk olarak bu sayfa dikkatlerden kaçmıyor. %15 indirimli olarak TÜM TOST VE KAŞAR peynirleri sizlerle… Ahir, Pınar, Muratbey, Sütaş, Tarabya ve Torku markalı ürünlerin (görselde belirtimiş.) pek çoğu indirime giriyor. Bu hafta indirimlerinde %15 indirim oldukça güzel bir oran… Özellikle pahada ağır olan bu ürünleri uygun fiyata almak istiyorsanız mutlaka A101’e uğrayın. Ancak bu uğrama işini ertelemeyin 11 ağustos ile 17 ağustos 2018 tarihlerinde uğrayın. Kaçırmayın üzülmeyin diyoruz ve indirimleri incelemeye devam ediyoruz. A101 fırsatları 7000 marketi ile tüm Türkiye’de iken bu hafta da adından söz ettiriyor. Daha fazla detayı diğer sayfalarda anlattık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ağustos 2018 tarihinde, A101 16 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...