A101 2018 yılı KURBAN BAYRAMI özel fırsatlarını yayınladı. Bu hafta 16 Ağustos 2018 aktüel ürün kataloglarında neler var neler... İlk olarak bilinmeli ki Kurban Bayramı'nda misafirleriniz için şekerlemeler sunan market hem kaliteli hem lezzetli ürünler ile müşterisinin karşısına çıkıyor. A101 bu hafta indirimlerinde ilk olarak Vince romeo bütün bademli ve dolgulu hindistan cevizi topları 150g sunuyor. Ayrıca Vince pralin çikolata 314g de sunarken sevilen ürün Vince selection sütlü / bitter madlen çikolata 430g ürününü de sunuyor. Bu hafta Torku nice gold antep fıstıklı krema dolgulu pralin çikolata 252g ile devam eden sayfada Vince ürünleri de ayrıca çok konuşuluyor. A101 aktüel ürünleri Kurban Bayramı 16 ağustos indirimlerinde Vince fındıklı / antep fıstıklı / sütlü bitter / mini napoliten çikolata 250g ve Vince sütlü bitter trüf çikolata da sizlerle. A101 market indirimleri Vince fındıklı / antep fıstıklı / sütlü dolgulu çikolata 500g de sunarken bu haftanın indirimlerinde Vince çikolatalı çakıl taşı draje 200g de sizlerle oluyor. A101 16 Ağstos 2018 aktüel ürün kataloglarında Vince çikolatalı badem şekeri draje 200g da sizlerle. Yarından itibaren daha fazla indirimi inceleyeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ağustos 2018 tarihinde, A101 16 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...