A101 16 Kasım aktüel ürün kataloglarında en yeni fırsatlar sizlerle. A101 elektronik ürün indirimlerinde bu hafta pek çok önemli detay sizlerle. Sizlerle bu sayfada TV ve çeşitli elektronik ürünleri inceleyeceğiz. HI-LEVEL 50'' UHD Uydu alıcılı LED TV ürününü ilk olarak paylaşan market bu ürün için taksit seçeneği de sunmuş. 4K ekran çözünürlüğüne sahip ürün Vestel güvencesi ile geliyor. Dahili UHD uydu alıcısı da bulunan ürün 1 adet Scart girişine sahip. 2 Adet HDMI girişi de bulunan ürün 1 adet de USB girişe sahip. Ayrıca VGA uyumlu olarak pc bağlantısı da yapılan ürün 2 yıl da garantili imiş. Devamında neler var bakalım. Piranha Ixenit N Type oto teyp de bu hafta bu sayfada sunulan bir diğer ürün... Ayrıca sayfada Piranha LED ekranlı park sensörü de var. Ek olarak Piranha araç içi kamera sunan market Plenty radyatör antifrizi 3lt de sunuyor. A101 market bu hafta indirimlerinde Plenty antifrizli cam suyu 5lt, Plenty kışlık oto bakım seti ve son olarak ise Attlas metal gövdeli kompresör sunuyor. Daha fazlası için diğer indirim ve görsellere bakabilirsiniz. Bu sayfada inceleyeceklerimiz bu kadar...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...