A101 16 Kasım aktüel ürünler kataloğunda muhteşem indirimler yer almaya devam ediyor. İlk olarak bu hafta Regal 3 çekmeceli derin dondurucu sizlerle. Ürün 4 yıldızlı derin dondurucu etikerine sahip. A+ enerji sınıfı, 90 Lt brüt hacim 3 çekmeceli ve Vestel güvencesi ile 2 yıl garantili olarak geliyor. Değiştirilebilir kapı açılış yönüne sahip ürün ayrıca kredi kartına vade farkı ile taksitli olarak sunulmuş. Ev tekstili ürünlerinde de ayrıca bu hafta Kaymaz taban saçaklı yolluk 80x200cm geliyor. Bir diğer fırsatta Kaymaz taban saçaklı halı 100x150cm yer alıyor. Ayrıca Keçeli ütü masası kılıfı da sizlerle. Bir diğer aktüel üründe Silk&Blue bayan hipster slip 2’li yer alıyor. Bu hafta Bay/bayan kazak ve son olarak ise Kız ve erkek çocuk kazak sizlerle. A101 7000 Marketi ile 81 il 890 ilçede sizlerle oluşunun yanında muhteşem indirimler de sunması oldukça başarılı… A101 bu sayfada derin dondurucu ile başladığı indirimlerine ev tekstili ürünleri ve ardından ise kazak ürünleri ile sizlerle oldu. A101 marketin 16 kasım indirimlerini incelemeye devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...