A101 16 Mart 2017 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimleri ve bu hafta fırsatlarında yeni ve indirim dolu dakikalar ve raflar sizlerle olacak. A101 yeni kataloğunu duyururken muhteşem pek çok fırsatı da duyuruyor. Bu haftanın A101 16 Mart aktüel sayfasında ilk olarak HI-LEVEL 50'' Uydu alıcılı Full HD LED TV sizlerle. Ürün HD uydu alıcısı dahili olarak gelirken 50'' olarak ve 127cm ekrana sahip olarak geliyor. Duvara asma apartı hediyesi de bulunan üründe VESTEL güvencesi de dikkatleri üzerine çekiyor. Ürün fiyatı ise 1399,00 TL olarak sunulmuş. Bir diğer üründe ise Samsung Galaxy J320 cep telefonu da 749,00 TL olarak sizlerle oluyor. 4,5G destekli bu ürün fiyat&performans açısından oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyabiliyor. Orta segment bir telefon olarak gözler önüne çıkan bu Samsung ürününde indirim A101 ile sizlerle. Bir diğer üründe ise Regal 3 çekmeceli derin dondurucu sizlerle. Ürün 349,00 TL olarak satılacak ancak ürün 3 çekmeceli olarak geliyor ki bu da fiyat olarak oldukça iyi sonuçlara sebep oluyor. A101 bu üründe VESTEL güvencesini de belirtmeden edemiyor. A101 marketleri 16 Mart aktüel fırsatları Aldın Aldın indirimlerinde ayrıca GoSmart markalı ürünler de sizlerle olacak. Detaylar ve daha fazlası için bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mart 2017 tarihinde, A101 16 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...