A101 16 nisan 2015 aktüel ürünleri kataloğu 8. sayfası ile bu haftayı A101 indirimleri ile bitiriyoruz.

A101 16 NİSAN 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN BURADAN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

"Mutfakların pratik çözümleri A101 fırsatlarıyla" sloganı ile Koroplast markalı ürünler ve "A101 fırsatlarıyla mis gibi alışveriş" sloganı ile pek çok gerekli temizlik ve bulaşık makinesi ürünleri sizlerle. Bu indirimli 16 nisan ürünlerine bakacak olursak; Yağlı pişirme kağıdı 8m, çiçek kokulu büzgülü çöp torbası, alüminyum folyo 10m, streç film 15m, kilitli poşet 15li, 30lu buzdolabı poşeti, buz torbası 10'lu ürünleri mutfağınızda pratik çözümler sunmak için sizlerin yardımına geliyor. Bulaşık makinesi tableti 14'lü Pril hepsi bir arada, bulaşık makinesi tuzu Pril 1,5kg ve Pril bulaşık makinesi koku giderici ürünü (önerimizdir) sizlerle. Son olarak konsantre çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri 450ml Vernel ve Perwoll 450ml sıvı çamaşır deterjanı da bu sayfada indirimli ürünlerde yerini alıyor. A101 aktüel fırsatlarının bu haftaki kataloğunun sonuna geldik. Bir sonraki hafta a101 aktüel kataloglarında ne var, merak ediyorsanız takipte kalınız. Bol indirimli günler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2015 tarihinde, A101 16 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...