A101 aktüel ürünleri kataloğu 16 nisan 6. sayfasına geldik. Bu sayfa buram buram baharat kokuyor tabiri caizse...

A101 16 NİSAN 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN BURADAN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

"A101 fırsatları yemeklerin tadı tuzu" sloganlı bu sayfada satışa çıkan pek çok baharat ürünü var. Bu ürünleri tek tek sizlere aktaracağız. Görselleri ve miktarlarını ise katalogdan rahatlıkla görebilirsiniz. İşte o baharatlar: Hepsi Green Life markalı olarak sunulmaktadır. Anason, biberiye, cojun, kakule, köri, mahlep, mavi haşhaş, rezene, sarımsak granül, kişniş, muskat, yenibahar, zerdeçal ve sucuk harcı bu ürünlerin isimleri. Bilindik baharatların dışında oldukça lezzetli ancak bulunması biraz zor ürünler de var. Eğer yemeklerinizde farklı tatlar denemek ve yemek isterseniz bu ürünleri kaçırmayın deriz. Özellikle baharat sevenleri bu ürünlere ayrı bir göz atmasını öneririz. Gerçekten iyi fiyatlar ile sunulan bu ürünler gerçek bir fırsat ürünü denebilir. İşte sizler için paylaşılan o 16 nisan sayfasının görseli ve görselde yer alan o baharatlar...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2015 tarihinde, A101 16 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...