A101 16 nisan fırsatlarında yeni bir aktüel ürün sayfası ile karşınızdayız ve indirimleri aktarmaya devam ediyoruz.

A101 16 NİSAN 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN BURADAN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

A101; "Evinizin tüm ihtiyaçları için A101'de bir fırsat var" sloganlı sayfasında Fakir Hausgerate marka pek çok ürünü sizlere sunuyor. Bu ürünlerden bahsedelim. Blender seti ürünü - 2 kademeli ayarlanabilen hız fonksiyonu, ergonomik tasarım, paslanmaz çelik blender, sert yiyecekleri doğramaya uygun doğrayıcı ve 2 yıl garanti- özellikleri ile sizlerle. Buharlı ev tipi ütü ürünü - 2400W, şok buhar oranı:150g, devamlı buhar oranı:40 gr/dk, değişebilen buhar kontrolü, yoğun buhar çıkışı, dikey buhar çıkışı, seramik taban, seramik taban, pamuklu kablo, su damlama önleme özelliği ve pek çok diğer özellikler- ile sizlerle. Saç kesme makinesi ürünü süper fiyat ve kalite ile sizlerle. Saç kurutma makinesi ve vücut analiz baskülü de bu sayfada yerini alıyor. Oldukça gerekli olan bu ürünlere uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Detaylar katalog görselinde mevcuttur.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2015 tarihinde, A101 16 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...