A101 16 temmuz aktüel kataloglarının bir diğer sayfası ile sizlerle beraberiz. Bu sayfada da pek çok ürün inanılması güç fiyatlar ve muhteşem fırsatlar ile sizlerle. “Harca harca bitmez” fırsat ürünlerinin bu sayfası tam bir gıda sayfası… Yağdan, şekere, sakızdan, kıymaya, dondurmadan, cipse kadar yok yok. Bu sayfada yer alan ürünlerin listesini sunalım ve katalogda karanlık nokta kalmasın. İşte a101 aktüel 16 temmuz 2. Sayfasının ürünlerinin tam listesi… Doalya 5L kanola yağı, Tatküpü 5kg toz şeker, Fiskobirlik kıyılmış fındık, Çamlıca gazlı içecek, Akmina sade maden suyu, Maltana aromalı gazlı içecek, Çerezos 3’lü cips setleri, aromalı sakız çeşitleri, 13-26 Temmuz tarihleri arası geçerli olarak ise; Algida markalı olarak Magnum mini, Care D’Or Selection mini, Cornetto mini 8’li (2.si %50 indirimli), Nogger mini 8’li karamel-kakao, Carte d’Or Maraş kesme, Algida Maraş usulü çeşitleri, Vienetta 800ml sizlerle. Son olarak ise 13-19 Temmuz arasında geçerli olarak dana/dana-kuzu kıyma, köfte çeşitleri, dana kangal fermente sucuk, dondurulmuş tepsi böreği gibi ürünler de sizlerle. Daha fazla detay ve fiyat a101 16 temmuz ilgili sayfasında sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Temmuz 2015 tarihinde, A101 16 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...