A101 18 temmuz aktüel ürünler hafta sonu kataloğunun 1. Sayfası ile birlikteyiz. Burada geçen cumartesilerde olduğu gibi harika ürünlerin indirimli fiyatları sizlerle. A101 aktüel hafta sonu kataloğunda ilk olarak “ Sofralara lezzet katacak İçim fırsatları A101’de.” Sloganı ile gelen İçim markalı sür ve süt ürünleri sizlerle. Ülker İçim’in lezzeti ile A101 fırsatlarının birleşmesini yansıtan bu sayfada 700gr İçim kaşar peynir, 750gr İçim beyaz süzme peynir, 400gr İçim labne, 1lt İçim kefir, 2250gr İçim yoğurt, 500gr İçim tereyağı ve 4x110 gr İçim Dolcia çikolatalı / muzlu / çilekli puding sizlerle. A101 cumartesi Pazar günleri de sevindiriyor, tüm müşterilerini mutlu edip A101’e bekliyor. 18 temmuz 2015 cumartesi günü başlayacak bu aktüel ürün kampanyalarına sizler de davetlisiniz… Unutmayın ürünler A101’de stoklarla sınırlı… Kaçırmayın. Hemen alın, şimdi ikinci a101 aktüel sayfasına geçelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Temmuz 2015 tarihinde, A101 16 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...