A101 17 Ağustos 2017 fırsatlarında bulunan bu hafta indirimlerinde neler var detaylıca bakalım. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde Erzak kabı 3’lü ile başlayan sayfa genelde mutfak ürünü yoğun olduğu için biz mutfak ürünleri sayfası olarak inceledik. Bu hafta Desenli ahşap tepsi ürünü olan sayfada Saklama kabı 2’li de sizlerle oluyor. Ayrıca Beslenme kabı ürününde de indirimli fiyat bulunan sayfada Sevimli yumurtalık ürünleri de var. Saklama kabı ürününde de indirim sunan A101 market Aldın Aldın diyerek 17 Ağustos fırsatlarını sunuyor. Stoklarla sınırlı olduğunu belirten A101 ayrıca Örgü desenli sepet, Desenli yağlık, Cam kase ürünlerini de sunuyor. Bu hafta ayrıca Desenli kulplu bardak da sunan market Limon sıkacağı ürününü de es geçmemiş. Bu hafta markette Desenli silindir metal kutu da sizlerle olurken Detoks matara ve son olarak ise Raf altı sepet sizlerle oluyor. A101 aktüel ürün kataloglarında 17 ağustos itibari ile başlayan bu indirimlerin stoklarla sınırlı olduğuna da dikkat etmekte fayda var. Daha fazlası için a101.com.tr’Den bilgi alınabilir.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...