A101 aktüel ürün kataloglarında devrimler devam ediyor. A101 17 Ağustos itibari ile gelecek olan ve stoklarla sınırlı olan ürünlerini açıklamaya devam ediyor. Biz de kendimizce bu ürünleri incelemeye gayret gösteriyoruz. İlk olarak güzel bir ürün görüyoruz. Samsung 40JU6470 40’’ UHD Smart LED TV bu ürünlerin ilki olarak karşımıza çıkıyor. Üründe yok yok… Ultra HD ekrana sahip ürün Smart TV özelliğini barındırıyor. Quad-Core yani dört çekirdekli işlemciye sahip ürün 3 USB ve 4 HDMI sahip. Ayrıca dahili UHD uydu alıcısı da içinde… Samsung Türkiye ile 2 yıl garantisi olan ürün 40’’ yani 102 ekrana sahip. Taksit seçeneği de olan ürün gerçek anlamda harika… Bu sayfada başka neler var bakalım: Attlas akülü vidalama ürünü bu sayfada yer almış. Pense set 3’lü ürünü de satan market Bits set 10’lu ürününü de unutmamış. Ayrıca Piranha mikrofonlu stereo kulaklık ürünü de bulunan sayfada Attlas darbeli matkap/avuç taşlama ürünü de yer almış. A101 17 ağustos itibari ile stoklarla sınırlı olmak üzere sunmayı planladığı ürünleri böyle aktarmış. Biz de inceledik. Gayet uygun fiyatlar var ve ürün çeşitliliği iyi. Daha fazlası içi devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...