A101 aktüel kataloglarında yine harika bir ürün var. A101 17 Ağustos kataloglarını mutlaka incelemelisiniz. Her hafta olduğu gibi bu hafta içi ve hafta sonu ürünleri ile göz kamaştıran a101 markette bakın neler var? Hafta içi, 22 Ağustos kataloğunu inceledikten sonra şimdi sıra 17 Ağustos 2019 ürünlerini incelemeye geldi. Bildiğiniz üzere a101 aktuel her hafta sonu tekli kataloglara yer veriyor. Bu hafta sonu da 17-23 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bir ürün katalogda yerini almış. A101 takipçilerini daha fazla meraklandırmamak için bu ürünü açıklayıp detaylarına değinelim... Elseve Şampuan Çeşitleri 400 ml 7,45 TL olarak 17-23 Ağustos 2019 tarihinde sizlerle buluşmaya geliyor. Tabi bu ürünü bu fiyata almak için yapmanız gereken tek şey 10 TL ve üzeri alışveriş... A101 marketlerinde yapacağınız her 10 TL ve üzeri alışverişlerde bu ürüne 7,45 TL olarak sahip olabilirsiniz. Üstelik çeşitlilik olarak oldukça zengin bir ürün ile karşı karşıyasınız. "Bu ürünlerin çeşitlilikleri bölgelere göre farklılık gösterebilir" ibaresi de A101 kataloglarında belirtilmiş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2019 tarihinde, A101 17 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...