A101 aktüel ürünler kataloğunda harika bir kampanya sizleri 17 Ekim tarihinde bekliyor. Bu haftanın indirimlerine gelin birlikte bakalım... İlk olarak tekli ürün sayfası çıkaran A101 aktüel yine harika bir kampanyaya imza attı ve sizlerin beyaz eşya ihtiyacını karşılamaya yetişti. Bu ürünün ismi SEG SNF 3700 A+ No Frost Buzdolabı 1.849,00 TL olarak satışa sunuluyor. 17 Ekim 2019 Perşembe kataloglarında tek beyaz eşya olan A101 katalog sayfası bu ürünle sınırlı değil. Diğer indirimlere bakmak için lütfen kataloglar arası geçiş yapmayı ihmal etmeyiniz. Kataloglara göz attıkça beğeneceğiniz ve fiyatına şaşıracağınız ürünler 17 Ekim kataloglarında sizleri bekliyor. Bu ürünün özelliklerinden kısaca yazımızda bahsedelim... Aktüel Ürünler olarak 17 Ekim A101 kataloglarında da yine beraberiz... https://aktuel-urunler.com sayfasında yayınlanan katalog incelemelerimiz ürün detayları ile devam ediyor. 370 litre brüt hacim, A+ sınıfı, Vestel servis güvencesi ve 2 yıl garanti ile sizleri karşılıyor. Ayrıca bu üründe Ücretsiz teslimat ve kurulum A101 aktüel tarafından karşılanıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ekim 2019 tarihinde, A101 17 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...