A101 Kurban Bayramı 2015 aktüel kataloğu olarak da nitelenebilecek olan A101 17 eylül 2015 aktüel ürün kataloğu 2. sayfasını aktaralım. "Bayramınız kutlu, ağzınızın tadı yerinde olsun!" sloganlı birbirinden lezzetli şekerler, çikolatalar bu sayfada sizlerle buluşuyor. Muhteşem ürünlerin yer aldığı bu sayfada ayrıca Koroplast marka ürünler de indirimde. A101 Kurban Bayramı şekerlerinden ve çikolatalarından bahsedelim. Pralin 314g Vince çikolata, Mabel 430g sütlü/bitter madlen çikolata, Sagra sütlü/bitter madlen çikolata, Nestle Plaisir fındıklı çikolata, Toffifee 125g karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata, Truffino bütün fındıklı çikolata/bademli hindiztan cevizli beyaz çikolata, Merci çubuk çikolata, Lambertz 420g kurabiye çeşitleri, Milka Naps sütlü/çilekli çikolata, Vince Çikolatin, Vince çakıl taşı, fındık draje, Şoko Piramit fındıklı çikolata, Vince dolgulu, Vince çikolatalı badem şekeri, Damla meyve sulu yumuşak şeker ve daha fazlası bu sayfada. Ayrıca Koroplast yağlı pişirme kağıdı, folyo, streç film, çöp torbası, buzdolabı poşeti, kilitli poşet ürünleri de bu sayfada...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Eylül 2015 tarihinde, A101 17 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...