A101 Kurban Bayramı özel ürünleri bir diğer sayfası ile geliyor. A101 17 eylül 2015 aktüel ürünler kataloğu 4. sayfası olan bu sayfada 2015 Kurban Bayramı ürünleri de denebilecek pek çok harika ürün sizlerle. Group kıyma makinesi ürünü 220-240 voltaj, 400 w NOMİNAL GÜÇ, max 2000W motor kilit gücü, geri fonksiyonu, paslanmaz çelik bıçaklar, büyük orta ve küçük gözlü 3 adet kesme plakası, sosis ve sucuk aparatı, metal et kaznesi, salça ve marmelat aparatı, Quick Release-öğütme aparatını tek tuşla çıkartabilme ve 2 yıl garantili olarak 139,00 TL. Ayrıca bu sayfada; dondurulmuş piliç Keskinoğlu 750g Baget, sade maden suyu 6x200ml, meyve aromalı maden suyu 6x200, misket limon aromalı Coca-Cola 1,5L, Premier doğrayıcı PRC 1013, Güral Çelik 50 yıl garanti ve 304 kalite çelik yemek kaşığı, yemek çatalı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, yemek bıçağı ve çay kaşığı 18/10 kalite çelik sizlerle. Güral Porselen tekli porselen ürünler üzüm ve yaprak kabartmalı motifleri ile tanesi 2,00 TL'den sizlerle. Çok amaçlı ocak sacı, sıyırma bıçağı, yüzme bıçağı, et kesme bıçağı, dilimleme bıçağı, satır ve masat da burada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Eylül 2015 tarihinde, A101 17 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...