A101 19 eylül aktüel hafta sonu kataloglarının inanılmaz fırsatları devam ediyor. Harika markalı ürünlerde süper fiyatlar bu hafta sonu da A101'de sizlerle. 19 eylül Cumartesi geçerli olacak olan indirimlerde "A101 fırsatlarıyla her eve bayram geliyor" sloganlı muhteşem sayfayı aktaralım. Kurban Bayramı öncesi temizlik için gerekli olan pek çok ürün indirime giriyor. Bingo konsantre 10kg toz deterjan, Finish Classic bulaşık makinesi tableti 101'li, ABC çamaşır yumuşatıcısı 6L Hayal-Tutku, Aqualin 5l sıvı sabun, Titiz 1l sıvı arap sabunu, Çiçeğim 1,5L yüzey temizleyici, Mr Muscle banyo ve mutfak temizleyici sprey çeşitleri 500ml, Klorak 1kg fayans ve derz temizleyici, Titiz Damla camsil, Clean & Fun mikrofiber yer paspası seti, Clean & Fun mikrofiber yedek yer paspası, Softon mikrofiber toz alıcı, Cif 2'li ekstra güçlü sünger, Arko Nem 75ml bakım kremi (soft touch, böğürtlen - yoğurt) ve son olarak Mendiva 12x15 adet ıslak cep mendili ürünleri sizlerle. Temizlik adına her şey A101'de. A101 19 eylül kataloglarını da aktardık... Haftaya görüşmek üzere.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Eylül 2015 tarihinde, A101 17 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...