A101 14 Kasım 2016 - 20 kasım 2016 aktüel ürünler kataloğu hafta boyu indirimleri de sizlerle. Bu haftanın A101 aktüel ürünleri arasında yine “İKİNCİSİ YÜZDE ELLİ İNDİRİMLİ” ürünler sizlerle olacak ve bu haftayı da indirimli alışverişe doyuracak. Herkesin kullanacağı ve alacağı ürünlerin ikincisinde yapılan %50 fiyat indirimi oldukça cazip. Bu haftanın ürünlerinde Baştacı dana döner 250gr 9,95 TL fiyatı ile sizlerle olurken bu ürün ikincisi %50 indirimli olarak geliyor. Danet İspanyol dana salam 60gr 2,25 TL’den yine indirimli, Baştacı hindi salam 75gr 1,45 TL’den, Karlıdağ tereyağı 950gr 25,95 TL’den ikincisi %50 indirimli olarak sizlerle buluşuyor. İndirimli ürünlerin devamında Ekici tam yağlı süzme beyaz peynir 500gr 7,95 TL, Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri 500gr 9,25 TL olarak sizlerle .Ayrıca bu ürünlerin ikincisi %50 indirimli olarak satıldığını da eklemeden geçmeyelim. A101 aktüel ürünlerinde ayrıca basılı katalog sayfalarında çeşitli reçel, helva ürünlerinde ve Baştacı markalı şarküteri ürünlerinde de indirim var. Daha fazlası için ilerleyen günlerde sunacağımız incelememize bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2016 tarihinde, A101 17 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...