A101 17 kasım 2016 aktüel ürünleri perşembe fırsatları bu haftayı mutfak ürünlerinde indirimi sunarak yine fırsatlarla dolduruyor. Bu sayfada 8 parça Vivaldi çelik tencere seti ürünü 109,00 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Ayrıca World ve Bonus kart sahiplerine vade farkı ile taksit seçeneği de sunan A101 304 çelik özellikli ürününü perşembe günü 17 kasımda satışa sunuyor. Bu sayfada ayrıca çeşitli mutfak elektroniği ürünleri de sunan A101 bakın hangi önemli fırsatları ayağımıza kadar getiriyor. İnceleyelim. Kiwi KSPG 4802 otomatik tane baharat öğütücü bu sayfada sizlerle olacak ve 14,95 TL fiyatı ile... Bir başka ürün ise Sinbo SJ3140 narenciye sıkacağı ve fiyatı ise 32,50 TL. Ayrıca Sinbo SM-2513 tost makinesi 35,00 TL adet fiyatı ile gelirken Sinbo SHB 3062 turbo blender 55,00 TL olarak bu haftanın A101 kataloglarında yer alıyor. Yine bir A101 klasiği olan indirim grubunda ise bardaklı cam sürahi, desenli yağlık, kavanos kupa, kapaklı kase, mutfak kapları, 3lü lale, orta boy çaydanlık, güveç seti, güveç tenceresi gibi ürünler de sizlerle oluyor. Daha fazla detayı ilerleyen zamanlarda burada bulabileceksiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2016 tarihinde, A101 17 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel 17 Kasım – Mutfak Ürünleri Sayfası” için 4 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...