A101 aktüel 17 mart perşembe fırsatları kataloğunda yeni bir sayfa ile bu haftayı incelemeye devam ediyoruz. Arzum 50. yılında yine kalitesine yakışır çok iyi bir ürünü A101 ile uygun fiyata tüketiciye sunuyor. Bu ürünü sanırım herkes bildi. Arzum AR 1013 çubuk blender ürününden bahsediyoruz. Bu ürün 85,00 TL fiyatı ile sunulmuş. Özellikleri ise şu şekilde aktarılmış. 600W, 750ml kapasiteli parçalama haznesi, 1 ürün ile 3 ürünün işlevini kolayca yapabilme, paslanmaz çelik çarpma telleri, ısıya dayanıklı ve paslanmaz çelik uçlu çubuk blender, çift taraflı baslanmaz çelik bıçak, kaymayı önleyen taban ve 3 yıl garanti bu ürünün özellikleri olarak karşımızda. Ayrıca bu sayfada yer sofrası, Kütahya kahve fincan takımı 12 parça, Papilla çift taraflı balık tavası, tencere saklama kabı 3lü, Gondol kek fanusu Bella, Kütahya cips/salata kasesi, hobi kutusu Organizer, süzgeç/mikser kasesi ve kabguru dikdörtgen sepet bu sayfada yerini alan diğer 17 mart aktüel ürünleri olarak sunulmuş. A101 fırsat ürünlerini incelemeye bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mart 2016 tarihinde, A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...