A101 aktüel hafta sonuna damgasını vuracak ürünleri ile geliyor. A101 12 Ocak kataloğunda sizleri memnun edecek fazlaca ürün var. Temizlik Ürünleri olarak da adlandırabileceğiniz kataloğa hep beraber bakalım… Bildiğiniz üzere temizlik ürünleri ev ekonomisini çok yoruyor. Bu ürünlerden karlı çıkmak için A101 aktüele uğramak en iyisi… Persil Konsantre Toz Deterjan 34,90 TL olarak sizlerle buluşuyor. ABC Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı Çeşitleri 5,45 TL’den satışa sunuluyor. Her çeşit markada temizlik ürünü A101 marketlerde var. Üstelik çok da cazip bir fiyata… Hacı Şakir Banyo Sabunu 9,95 TL ve Cif Sprey Banyo/ Mutfak Temizleyici 8,45 TL olarak kapınıza kadar geldi. En çok tercih edilen bir başka ürün ise Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 6,75 TL ve Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcı 6,75 TL olarak sizlerle olacak. Bu deterjanların en çok tercih edildiği alanlardan biri mutfak… Mutfakta ise Bulaşık Makinesi… Cabinizi düşünen markette Finish classic Bulaşık Makinesi Tableti 32,45 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Son olarak Çiçeğim Bulaşık Deterjanı 4 L 12,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Sizler de bu harika ürünlerden faydalanmak için sitemiz üzerinden ürün incelemelerimize ortak olabilirsiniz. Bol indirimli alışverişler dileriz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, A101 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...