A101 17 Ocak tarihinde kampanyalı ürünleri ile sizleri buluşturuyor. A101 aktüel dev indirimleri ve her çeşit ürünleri ile takipçilerini cezbediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da A101 marketlerde çok güzel kampanyalar var. Sizleri erkenden bu kampanyalardan haberdar etmenin heyecanı içerisindeyiz. Seyfioğlu Reçel Çeşitleri 7,95 TL ve Ekici Süzme Peynir 1 kg 18,45 TL olarak satışa sunuluyor. Henüz mutfak alışverişi yapmayanlar bu indirimleri kaçırmamalı… Özellikle mutfak için çok masraflı olan Abalı Ayçiçek Yağı A101 de 28,95 TL olarak satılacak. Diğer kampanyalı ürünler listesine girmeye hak kazanan ürün ise Beşler Piliç Kokteyl Sosis 9,95 TL ve İkbal Gurme Dana Sucuk 13,95 TL olarak ayağınıza geldi. Dondurulmuş ürünleri sevenler ise bu ürüne bir göz atmalı… Erpiliç Dondurulmuş Piliç Nugget 11,50 TL olarak sizlere sunuluyor. Yüksek kalite ve ucuz fiyat stratejisinden hiç ayrılmayan a101 aktuel, sizlerin isteklerine kulak veriyor. 17 Ocak Perşembe indirime girecek ürünleri kaçırmayın. Oba Makarna Çeşitleri 1,45 TL ve tatlı severler için Sam Dondurulmuş Katmer 135 g 4,25 TL olarak satışa sunuluyor. Daha fazlası için aktuel-urunler.com olarak devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, A101 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...