A101 17 Ocak katalogları sizlerle… A101 aktüel harika indirimleri ile geliyor. Bu hafta kataloglarda sizleri mutlu edecek ürünler var. Çok beklediğiniz ürünlerde bu katalogların içinde olabilir. A101 market her hafta olduğu gibi bu hafta da sürprizlerle dolu… Yeni haftanıza sevinçli başlamanız için bu katalogları incelemeniz yeterli olacaktır. Hep beraber katalog incelemelerine başlayalım… Bu haftanın ilk kampanyalı ürünü Aynalı Çekmeceli Takı Dolabı 175,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bayanların sabırsızlıkla beklediği bir ürün olan takı dolabı piyasaya göre A101’de çok uygun fiyata satılıyor. Diğer bir ürün ise Duvar Saati Çeşitleri 44,95 TL olarak markette yerini alıyor. Ayrıca bu haftanın kataloğunda Bay/Bayan Kol Saati Çeşitleri 29,95 TL olarak listeleniyor. Kış aylarının boy göstermesi ile birlikte en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden biri olan Kapı/Pencere Bandı 6,50 TL olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca yine evinizin çok ihtiyacı olan Mini Sepet Çeşitleri ise 2,95 TL olarak raflarda yerini alacak. Hem dekorasyon hem de kullanışlılığıyla göz kamaştıran diğer bir ürün ise Metal Ayaklı Tabere 29,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Daha fazla indirim haberleri için diğer katalog incelemelerimize göz atabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, A101 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...