Aktüel Ürünler bu haftanın yıldızları ile Aldın Aldın ürünlerini incelemeyi sürdürüyor. A101 18 Ekim kataloglarında çok önemli fırsatlara ev sahipliği yapan A101; aktüel ürünler incelemesine yine takılıyor. Yeni kataloğunda ilk olarak Nouvelle tek kişilik yorgan sunuyor. Ayrıca Nouvelle çift kişilik yorgan da bu hafta A101’de… Devamında ise Nouvelle silikon yastık yer alıyor. A-101 aktüel market indirimlerinde Tek kişilik kapitoneli sıvı geçirmez alez ve Çift kişilik kapitoneli sıvı geçirmez alez de sizlerle… Devamında Kapitoneli sıvı geçirmez yastık alezi sunan A101 pek çok beklenen ürünü bir anda sunmuş oluyor. Ancak fırsatlarına dur demeyen A101 Muya bay/bayan bot ve Çocuk bot ile Çocuk ev botu da sunuyor. A101 katalogları Lisanslı çocuk ev ayakkabısı ile devam ederken Silk&Blue bay uzun kollu likralı pijama takımı ile de sizlerle oluyor. Oyuncaklar da bu hafta geliyor. Oyuncak savaş uçakları olarak Oyuncak bebek olarak markete geliyor. A101 indirimlerinde Masallarla karakter eğitimi kitapları 7,95 TL (adet)’den sizlerle oluyor. Cazip ürünlerinde Oyuncak zıplayan kurbağa oyunu 4,55 TL olarak A101 MARKETTE yerini alıyor. Daha fazlası için incelemeye devam edelim. Oyuncak emekleme topu 7,95 TL, Oyuncak manyetik tablet 14,95 TL ve son olarak Lisanslı büyük figürlü puzzle 52parça 16,95 TL sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ekim 2018 tarihinde, A101 18 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A-101 18 Ekim Aldın Aldın Aktüel Katalog Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...