A101 13 ekim aktüel ürünleri efsane ürünlerinde efsane fiyatlar sizlerle. Sayfada muhteşem fiyata sahip ürünler ve harika indirimler var… Dondurma sevenlere müjde ile başlayan A101 market bu hafta leziz ürün Algida Bon Cremo çeşitlerini 1500ml olarak 6,95 TL yerine sadece 3,95 TL’den sizlere sunuyor. Ayrıca Calve mayonez 700gr + ketçap 600gr ürününü ise 19,70 TL yerine sadece ama sadece 8,75 TL’ye raflarda bulunduruyor. A101 markette aktüel ürünlerde ayrıca 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan bu fırsatları inceledik. Ürünleri bilmeyenler pek yok ve lezzeti ile de ne kadar önemli ürünler olduklarını ayrıca anlatmaya gerek yok… Calve ve Algida markalı olan bu ürünler gerçek anlamda leziz ve güzel… 10 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 13 Ekim 2018 ile 19 Ekim 2018 tarihleri arasında bu ürünler bahsedilen fiyattan satılıyor… Siz de bu ürünlerden almak istiyorsanız bu belirtilen tarihlerde mutlaka bir A101’e uğrayın ve 10 Tl + üzeri alışveriş yapmayı da ihmal etmeyin… Teşekkürler A101 yine harikasın ve 13 Ekim günü yine muhteşemsin…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ekim 2018 tarihinde, A101 18 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...