A101 aktüel 18 Haziran 2015 kataloğunda 2. sayfada yine pek çok ürün sizleri bekliyor. Bu sayfada yer alan ürün gruplarına özel tarihler dikkatinizi çeksin lütfen. 15-21 haziran tarihleri arasında dana/dana-kuzu kıyma, çemensiz dana pastırma, dana kavurma, köfte çeşitleri, dana pastırma ve dana kangal sucuk ürünlerinde indirim sizleri bekliyor olacak. Ayrıca Pınar dana sucuk aç bitir, Pınar hindi salam aç bitir, Pınar hindi sosis, Pınar mangal keyfi hindi sucuk, Pınar Şölen dana sucuk, Fıstıklı Pınar hindi salam ve Pınar dana macar salam ürünleri de aynı tarihlerde indirimde. 15 - 21 Haziran indirimlerine bir başka ürünle devam edelim. Gilette markalı olarak sistem tıraş bıçağı, kullan at 3'lü tıraş bıçağı, 3'lü yedek tıraş bıçağı, tıraş jeli, tıraş köpüğü gibi ürünler burada. Son olarak 15-21 Haziranda Algida dondurmalarında süper indirimler var. Mini Magnum, Bon Cremo, tatlı sos çeşitleri, Carte Dor dondurmalı tatlılar, Maraş usulü dondurma çeşitleri bu haftanın leziz indirimlerini oluşturuyor. İşte o sayfalar ve devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Haziran 2015 tarihinde, A101 18 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...