A101 aktüel ürünlerinde bu hafta çok önemli indirimler var. 18 Nisan 2019 A101 kataloglarında bulunan ve pek çok kişi tarafından merakla beklenen sayfalarda ilk olarak Altus AL-1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu yer alıyor. Bu ürün için 649 TL fiyat belirtilmişken bir başka üründe ise Aprilla Şarjlı Saç Kesme Makinesi 49,95 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. A101 aktüel ürün kataloglarının önemli fırsatlar sunmasından mütevellit bu hafta Aprilla ATR-7003 Kulak & Burun Kılı Kesme Makinesini de 11,95 TL’den raflarda görüyor olacağız. Geçmişte daha uygun olan ancak günümüz şartlarında biraz zamlansa da hala uygun olan A101 aktüel fırsatı da bu önemli fiyatı ile raflarda… Bu hafta idirimleri arasında Fantom DC2000 Toz Torbalı Süpürge 259 TL’den Sunny Sierra Çelik Çaycı 109 TL’den sizlerle olacakken ayrıca Sunny Reflex Çelik Kettle 49,95 TL’den sizlerle olacak. İndirimli ürünlerin tüm listesinde neler olduğuna bakmaya aktuel-urunler.com ile devam ediyoruz. Bu hafta kampanyalarında Sinbo SCM-2028 Türk Kahvesi Makinesi 29,95 TL’den ve son olarak ise Arzum Starry El Blender Seti 129 TL’den sizlerle olacak. Daha fazlası için sitemizi incelemeye devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Nisan 2019 tarihinde, A101 18 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 18 Nisan Aktüel Net İndirim Görsel Detayları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...