A101 aktüel ürünler kataloğu indirimli Haftanın Yıldızları sayfalarında bu hafta çok önemli kampanyalar var. A101 marketin sunduğu indirimleri tek tek incelemeye başlıyoruz. A101 denilince akla gelen indirim kelimesi bu hafta sonu daha da derinleşiyor. Öyle ki güzel indirimler var. Özel fiyatı ile gelen piliç baget ürünü kaçmaz indirimler arasında yerini alıyor. Ovadan pilavlık Calrose pirinç 1000g de sizlerle oluyor. Bu hafta ayrıca Cafex 3’ü 1 Arada kahve 500g ürününde de indirimli fiyat sizlerle oluyor. A101 marketinin kampanyalarına baktığımızda Eti Hoşbeş gofret çeşitleri 142g ve Beşüzzi çikolatalı pasta 650g/tiramisu 600g de unutulmamış. A101 indirimli ürünlerinde Çerezya kavrulmuş fındık içi 150g ve Xroll sütlü çikolata kaplı Hindistan cevizli bar 5x25g de yer alıyor. Ayrıca Portakal ürünü inanılmaz kg fiyatı ile ve Starking elma da inanılmaz kg fiyatı ile 13 OCAK – 14 OCAK tarihlerinde sizlerle. Son olarak ise Silk & Blue bayan modal slip 3’lü ürünü de çeşitli beden seçenekleri ile bu hafta A101 raflarında yerini alıyor. Daha fazlasını incelemeye devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Ocak 2018 tarihinde, A101 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...