A101 13 Ocak EFSANE indirimlerini incelemeye geldik. Bu haftanın efsanesinde bir şampuan var. Fiyat olarak emsali yok… Açık ve net görmek gerekir ki pek çok yerde 11,90 TL’den aşağı bile satılmıyor. A101 bu ürünü zaman zaman indirime alsa da bu kadar büyük bir indirim ilk kez görüyoruz. Yine %50’den fazla bir indirim var. EFSANE serisine bu hafta Head&Shoulders şampuan çeşitleri 400ml ile devam eden marketin açıklamaları ışığında detaylara bakalım. Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımlarında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 adetle sınırlıdır, açıklamasını okuduktan sonra 11,90 TL’den 5,95 TL’ye bu ürünü nasıl alabileceğimize bakalım. Öncelikle açıklama şartlarını sağladıktan sonra tek şart kalıyor. O da 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak… Bu şekilde şartlar sağlandığında Head&Shoulders şampuan çeşitleri 400ml ürünü 5,95 TL’ye alınabiliyor. Efsane denmesinin sebebine gelince; 11,95 TL olan ürün fiyatı 5,95 TL’ye iniyor. Biz ve bizim gibi pek çok A101 müşterisi buna efsane diyor, A101 ise bir isim koymamış. Ancak gerçekten bir market efsanesini bizlere yaşatan A101’e teşekkürü borç biliriz. Bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Ocak 2018 tarihinde, A101 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...