A101 18 Ocak 2018 perşembe itibari ile 2018 yılının ilk büyük mobilya sayfasını duyurdu. Tam 4 farklı ürün sunan market bu ürünlere ait detayları görselinde duyurmuş. Biz de bu görselden hareketle incelemelerimizi yapalım. Şifonyer ile başlayan sayfada 80x44,5x91cm ebatlarına sahip güzel bir şifonyer sizlerle oluyor. İhtiyacı olan herkesin alması gereken güzel bir ürün ve fiyatı da çok uygun... Diğer üründe 5 raflı kitaplık yer alıyor. Bu ürün boyutlarında ise 54x20x170cm olarak belirtilmiş. Fiyatı da uygun olan bu ürün de oldukça iyi... Son üründe ise Planet katlanabilir yaylı yatak geliyor. Bu ürün için takipçi çok fazla, yani zaman zaman çevremizden bu ürünü çok bekleyen kişi olduğunu duyuyorduk bir nebze bekleyenlere çözüm olacak gibi... Ürün adından da anlaşıldığı üzere katlanabilir yaylı bir yatak, ergonomik yapısı ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Son ürünü de inceledik. 18 Ocak gününü beklemekte ve A101 indirimlerinin daha fazlasını görmekte fayda var... Teşekkürler A101. Daha fazla indirimi incelemeye devam edelim ve bu haftanın fırsatlarına daha yakından bakalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Ocak 2018 tarihinde, A101 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...